Şehit Muhtar Mahallesi Ana Çeşmesi Sokak No : 13 Taksim / Beyoğlu / İstanbul
Rezervasyon : +9 0212 293 3601

Taksim Line Hotel

Hakkımızda
Biz Kimiz

2016 yılında turizm otelcilik sektörüne başlayan ve misafir memnuniyetini ön planda tutan bir işletmeyiz.Tesisimiz 7 yıldır hizmet vermekte olup 2016 yılında TMZ Otelcilik bünyesine geçerek yeni bir başlangıç yapmıştır.

TMZ Otelcilik olarak bağlı olduğumuz şirketler grupu İstanbul’da köklü eski bir firmadır. Devir almış olduğumuz otel binamızı misafirlerimizin istekleri doğrultusunda yenileyerek Taksim Line Hotel olarak devam etmekteyiz.

Gayemiz İstanbul’u ziyaret eden misafirlerimize tesisimizde iyi bir hizmet vererek şehrimizden mutlu ayrılmalarıdır. 15 kişilik ekibimiz misafirlerimizin iyi bir tatil geçirmesi için çalışmaktadır.

Taksim Line Hotel

Konukseverliğin ışığında, sıcak hizmetiyle misafirlerimiz için olağanüstü bir deneyim vizyonuna odaklanmıştır.

Her zaman doğru olanı yapma arzusunda, tüm arkadaşlarımızla ekip halinde olumlu etkiler bırakma misyonuna sahiptir.

Kalitede süreklilik, mutlak misafir memnuniyeti ana hedefimizdir. Konaklama tesisi içerisinde bulunan her misafirimizin mutluluğu bizler için onur kaynağı olacaktır.

Çevre bilinci, toplam kalite, teknolojiyi en etkin ve verimli kullanmak, güvenilir marka olmak bilinci ile çalışmamızı şekillendirmekteyiz.

Bilgi, deneyim ve sorumluluk bilinciyle çalışmayı değerli kılmak, değerlerin sürdürebilir olmasını önemsemekteyiz.

Çağdaş beklentileri içinde misafir çeşitliliğimize uygun politikaları oluşturmak, toplum kalite anlayışıyla % 100 konuk memnuniyetini yaşamın tüm alanına yayılmasını hedeflemekteyiz.

Taksim Line Hotel, Taksim Meydanı içerisinde mükemmel lokasyonu ile konuklarımıza güvenlik hassasiyetli en üst seviyede alışveriş altertanifleri sunmaktadır.
Hizmetlerimiz

Otelimizin girişindeki kafemizde misafirlerimiz şehrin hareketliliğini seyrederek vakit geçirebilirler ayrıca otel binamızın üst katında şehir manzaralı terasımızda da sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri servis edilmektedir.

Binamızın alt katında bulunan hamam, sauna ve spor salonundan oluşan mini tesisimizde misafirlerimiz spor yapıp günün yorgunluğunu üstlerinden atabilirler.

Resepsiyonumuzdaki arkadaşlarımız misafirlerimizin seyahatleri ile ilgili tur ve diğer işlemler için her zaman hizmet veremeye hazırlar.