Şehit Muhtar Mahallesi Ana Çeşmesi Sokak No : 13 Taksim / Beyoğlu / İstanbul
Rezervasyon : +9 0212 293 3601

Taksim Line Hotel

Odalar

Tek Kişilik Oda

Tek kişilik odalarımızda 1 büyük yatak seçeneği vardır. Yeterli büyüklükte olup bebek yatağı ya da ek yatak konulabilir ve banyoları da geniştir. Yalnız gezginler için idealdir ve odalarımızın içerisinde konforlu bir konaklama için herşey bulunmaktadır. Sessiz ve şehir manzaralı odalarımızdır.

Daha Fazla

Ekonomik İki Kişilik Oda

Ekonomik en alt kategorideki 2 kişilik odalarımız binamızın her katında bulunmakta olup şehir manzaralıdır. Bu odalarımız diğer odalarımza göre daha küçüktür.Ek yatak ya da bebek yatağı ilave edilerek 3 kişilik kullanabilir.

Daha Fazla

Standart İki Kişilik Oda

Standart 2 kişilik odalarımız binamızın her katında bulunmakta olup ekonomik odaya göre daha büyük lüks odalarımıza göre biraz daha küçüktür ve şehir manzaralıdır.Bebek yatağı ya da ilave yatak konularak 3 kişi kalınabilir.

Daha Fazla

Lüks İki Kişilik Oda

Lüks 2 kişilik odalarımız binamızın her katında olup üst nitelikli odalarımızdır. Şehir manzaralı konforlu ve sessiz odalarımızdır. Bu odalarımız en büyük odalardan olup mermer banyoları konforlu ve yeterli büyüklüktedir.

Daha Fazla

Üç Kişilik Oda

Üç kişilik odalarımız yeterli büyüklükte olup bebek yatağı da konulabildiği için ailelerimiz uygun odalarımızdır. Mermer banyoları yeterli büyüklüktedir.

Daha Fazla